Co może znaczyć sucha skóra, zimne dłonie i stopy, zawroty głowy oraz problemy z koncentracją?

Sucha skóra na dłoniach ( w kolorze ziemistym, szorstka) na łokciach to samo. Kremy nie pomagają... zimne dłonie oraz stopy, zawroty głowy, problemy z pamięcią oraz.koncentracją. często wybuch złości, w nocy ciężko zasnąć a nad ranem.obudzić . Brak apetytu w ciągu dnia. Kłucie w lewej łydce. Robiłam tsh wczoraj- wyniki w normie... co o tym myśleć?

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę wykonać jeszcze morfologię krwi - może ma Pani niedokrwistość.