Co może znaczyć taki guzek między skronią a uchem?

Witam, mam 18 lat, pare lat temu zaczął rosnąć mi guzek między skronią a uchem, przy małej tętnicy, jest twardy, lekko da się go przesunąć, niebolesny ale czasami występują u mnie tępe bóle głowy z tej strony, szczególnie miałam takie wzmożone bóle kilka tygodni temu kiedy po drugiej stronie pod uchem pojawiło mi się coś identycznego, ale jest malutkie 3 mm, ten kilkuletni ma około 1,5 cm ale obecnie chyba nie rośnie. Co to może być, gdzie się z tym zgłosić, czy iść do onkologa? Nie jest to kaszak na pewno, tego guzka w zasadzie w ogóle nie widać, czuć go tylko pod palcami. Od roku mam również plamki na ciele, które wolno rosną i wcale nie znikają, nie są czerwone ale jakby przyciemnionej lekko skóry. Czy może mieć to związek?

Prawdopodobnie drobna lokalna zmiana mały włokniak / kaszak ?; drobne plamki, przebarwienia : lepiej skonsultować u Dermatologa

Zapraszam na konsultację neurologiczną z bólami głowy