Co oznacza ból brzucha po prawej stronie u 29-latki?

Witam od ponad roku borykam sie z problemem bolu brzucha po prawej stronie..... badania byly robione i wszystkie sa w normie kolonoskopia zrobiona wyciet polip... lekarz stwierdzil ze to zespol jelita drazliwego jednak dieta i lekarstwa niewiele pomagaja...jest to bardzo uciazliwe i przeszkadza w zyciu po dwoch porodach mam hemoroidy czy to moze byc przyczyna lapie sie juz kazdej mozliwosci.....

Lek. Paweł Szadkowski

Żylaki odbytu powodują raczej dolegliwości zlokalizowane w jego okolicy (może pani skonsultować się z chirurgiem ogólnym w tej sprawie). Gastroenterolog powinien pokierować pani dalszym leczeniem.