Co oznacza ból nadgarstka i kolan?

Dzień dobry, zacznę od tego iż rok temu zaczął mnie boleć nadgarstek, dwa miesiące temu zostałam mamą po tym zaczely mnie niesamowicie boleć kolana wstawianie czy wchodzenie po schodach sprawiają mi ogromy bol i nie jestem w stanie sama tego robić. Bóle głowy zaczęły sie ok. 2msc temu mam wtedy poroblemy ze wzrokiem do tego dochodzi suchość oczu. Wyniki badań W.Rosego- dodatni ASO-269 Leukocyty 10-20 (na 0-3) bakterie B.liczne czekam na wyniki z CCP oraz ANA profil 3

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna diagnostyka w kierunku reumatoidalnego zapalenia stawów