Dlaczego poruszanie nadgarstkiem wywołuje taki ból?

Dzień dobry, zacznę od tego iż rok temu zaczął mnie boleć nadgarstek, dwa miesiące temu zostałam mamą po tym zaczely mnie niesamowicie boleć kolana wstawianie czy wchodzenie po schodach sprawiają mi ogromy bol i nie jestem w stanie sama tego robić. Bóle głowy zaczęły sie ok. 2msc temu mam wtedy poroblemy ze wzrokiem do tego dochodzi suchość oczu. Kilka dni temu zrobilam badania WR- dodatni ASO-269

Proszę udać się do lekarza, specjalisty chorób zakaźnych.
Konieczna jest weryfikacja wyniku i poszerzenie badań. Dodatni wynik WR może oznaczać kiłę, ale może zdarzyć się sytuacja, że wynik będzie dodatni, a nie stwierdza się obecności kiły - jest to tak zwany wynik fałszywie dodatni.
Zdarzyć się tak może między innymi w przypadku chorób autoimmunologicznych, kiedy zakłócony jest układ immunologiczny, w niektórych chorobach zapalnych czy w ciąży.