Co oznacza ból podbrzusza po założeniu pessaru?

Witam. Obecnie jestem w 33tyg. We srode mialm zalozony passer z powodu obnizajacej sie szyjki. Wczoraj i dzisiaj przy chodzeniu boli mnie podbrzusze mam taki nacisk. Czy mam sie obawiac czy to normalna sprawa.

Lepiej skonsultować się bezpośrednio z ginekologiem, chociaż taka dolegliwość na tym etapie ciąży jest częsta. Płód naciska na dno miednicy. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.