Co oznacza ból żołądka i słony posmak w ustach?

dzień dobry mam dziwne bule żoładka raz krótko trwałe pieką mie poliki na twarzy i jezyk dość że piecze to jeszcze non stop mam słono w ustach jezyk ma nalot biało żółty byłem u lekarza rodzinnego stwierdził refluks zapisał mi leki które nie pomagają Ranloc deespa i rennie proszę o pomoc i fachową poradę z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć