Co oznacza ciągłe zmęczenie i osłabienie?

Witam, mam 18 lat, od kilku miesięcy czuję się ciągle osłabiona i zmęczona. Mam lekką anemię, od jakiegoś czasu często przy wstawianiu mam tzw. mroczki przed oczami i zawroty głowy. Odczuwam ból przy oddychaniu z lewej strony pod zebrami i czasami do tego boli mnie bark jak leżę. Dodam jeszcze, że od kilku dni dziwnie kaszle. Jakie badania należy wykonać? Czy to może być coś powaznego?

Szanowna Pani,

proszę udać się do lekarza rodzinnego lub internisty w Pani miejscu zamieszkania. Lekarz z całą pewnością zleci wykonanie pełnej diagnostyki w celu ustalenia przyczyny Pani osłabienia. Proszę z tym nie zwlekać.

Życzę dużo zdrowia!
mgr Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl