Co oznacza guzek na piersi u osoby karmiącej?

Witam. W tej chwili karmie juz moje 3 dziecko. Mala ma 3.5 miesiaca. Zadych problemow oprocz zapchanego kanalika. Tydzien temu wykrylam niebolacy guzek w jednej z piersi. 11 lat temu usuwalam z tej piersi guzek (gruczolako wlokniak). Nie wiec co robic. Nie bylam jeszcze u lekarza. Moje pytanie. Czego moge sie spodziewac?

Lek. Tomasz Budlewski

najpierw badanie ew diagnostyka i dopiero wtedy zastanawianie się