Co oznacza krwawienie w 33 tygodniu ciąży?

Witam. Obecnie jestem w 17 tygodniu ciazy, mam 33 lata. Jest to moja druga ciąża (2007) a w 2010 roku miałam konizacje(CIN /CIS) i na szczęście tylko na tym się zakończyło. Od jakiegoś miesiąca mam krwawienie na przemian z plamieniem, rowniez zdarzają się skrzepy. Byłam dwa razy w szpitalu na badaniach. Dwóch różnych lekarzy nie potrafiło powiedzieć skąd to krwawienie. Z maleństwem wszystko jest wporzadku, jajniki czyste, w jamie macicy nie ma śladu krwi a jednak krwawie. Mój ginekolog również nie widzi nic niepokojącego. Zażywam Progesteron(1-0-2), magnez, Femibion i Tardyferon. Mieszkam w Niemczech, oni tutaj mają jednak trochę inne podejście do ciężarnych. Bardzo proszę o jakąś odpowiedź, może to mnie uspokoi, ponieważ bardzo boję się o moje maleństwo. Dziękuję i pozdrawiam,

Szanowna Pani, jeżeli lekarz po badaniu nie stwierdził nieprawidłowości to proszę się nie martwić