Co oznacza osłabienie w 25 tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 25 tyg. Ciąży, nie potrafiłam złapać oddechu, później doszły zawroty głowy, zaczęło mnie boleć w mostku ,serce biło mocniej i głośno. Dolegliwości minęły jednak jest mi słabo i serce czasem mocniej i szybciej bije. Co to może być? Ciśnienie? A może coś zwiazanego z moją anemia? Mam też cukrzycę ciążowa oraz tarczyce a także problemy z zelazem.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję pilnie udać do swojego lekarza prowadzącego lub na najbliższą izbę przyjęć / SOR. Pani objawy wymagają wykluczenia potencjalnie groźnych przyczyn.