Co oznacza plamienie pomiędzy miesiączkami?

Od dłuższego czasu mam problemy z plamieniem miedzy miesiączkami (zbliżam się do 50). Ostatnich dwóch lekarzy stwierdziło jakiś problem z jajnikiem, ale trudno do końca im to sprecyzować. Przepisano mi leki hormonalne, ale nadal plamię. Dodatkowym bardzo nieprzyjemnym problemem jest szczypanie podczas oddawania moczu, ale nie jest to typowe zapalenie pęcherza oraz kłujący, ale mijający ból w podbrzuszu. Proszę o jakąś radę.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, wykonanie usg lub tk aby móc odpowiednio zobrazować jajniki.