Co oznacza podwyższone echo w wątrobie?

Witam W usg jamy brzusznej wyszło mi, że wątroba ma podwyższone echo, robiłam to badanie kilka miesięcy temu i było ok. AST 20 i ALT 26 - rowniez wyższe o połowe niż pół roku temu. Często mam wzdęcia i czuje delikatne kłucie w prawym podżebrzu po ciężkich posiłkach(1x miesiąc). Odżywiam się zdrowo, 1,5 roku temu zdiagnozowano hiperinsulinizm z hipoglikemią reaktywną i tężyczka od tamtej pory biorę glucophage xr5001xrdziennie, caleperos1000 2x dziennie, duzo magnezu i witd3. Co się dzieje?

Lek. Tomasz Budlewski

To jest subiektywna ocena proponuje ponownie powtórzyć badanie