Co oznacza sucha plama w zgięciu łokcia?

Witam. Na prawej ręce, w zgięciu łokcia kilkanaście dni temu zrobiła się lekko sucha plama. Smarowałam to zwykłym balsamem do ciała ale skóra w tym miejscu nie ulega nawilżeniu. Obecnie plama przybrała już bordowy kolor (z powodu wysuszenia) i lekko ciągnie (nie boli, nie swędzi). Smarowałam to miejsce fizjożelem, olejkiem arganowym a nawet hydrocortizonem. I nic. Jak było tak jest suche i czerwone. Kolejka do dermatologa na za m-c. Posiadam zdjęcie ale da się załączyć. Proszę o sięoc. Dziękuję.

Witam proszę udać sie do dermatologa, po obejrzeniu zmiany lekarz wdroży leczenie.Niestety bez obejrzenia zmiany ciężko ocenić co jest na skórze.

Jedynie mogę zalecić maść dernilan- przyspiesza regenerację naskórka i intensywne nawwilżanie balsamem do ciała.