Co oznacza ta czynność podstawowa zachowana?

witam. miałam robione eeg mózgu chciałabym wiedzieć co oznaczają. czynność podstawowa zachowana. dominuje rytm fal alfa o czes 10-11HZ i ampl. 20-35uV. Rz obecna. W lewej okolicy skroniowej rejestruja sie grupy fal theta4-5HZ i ampl. do 50uV. W czasie i po Hw w lewej oolicy skroniowej obecna czynnosc szybka beta i fale ostre o ampl. do 45uV. Zapis o cechach nieprawidłowych w lewej okolicy skroniowej w postaci grup fal theta i asymetrycznej czynności szybkiej beta proszę o odpowiedz pozdrawiam

Witam!
"Czynność podstawowa zachowana" - to znaczy, że zarejestrowano występującą w warunkach prawidłowych dominującą czynność mózgu - to jest prawidłowe! Natomiast zapis znad lewej skroni do prawidłowych już nie należy i wymaga wyjaśnienia poprzez dalsze badania neurologiczne.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.