Zapis o zróżnicowanej przestrzennie, reaktywnej na bodźce wzkrokowej czynności podstawowej

Prosze o interpretacje EEG. Opis badania: Zapis o zroznicowanej przestrzennie, reaktywnej na bodzce wzrokowe czynnosci podstawowej utworzonej z fal alfa 9-10Hz o ampl. do 50uV oraz niskonapieciowych fal beta. Zarejestrowano liczne artefakty ruchowe i miesniowe. W odprowadzeniach czolowo-skroniowych rejestruja sie takze fale theta 6-7Hz o ampl nieco wyzszej od tla. HW i Fs bez istotnego wplywu. Orzeczenie: zmiany nieduze w okolicach czolowo skroniowych. 100 uV/cm 30mm/cm LF:0.30s HF:70Hz 50Hz:Wł.

Aleksander Ropielewski

Interpretacja zależna jest od objawów klinicznych. Może to być obraz zupełnie normalny lub wskazujący na zaburzenia neurologiczne. Mam za mało informacji do jednoznacznej interpretacji.