Co oznacza taka brązowa miesiączka po porodzie?

Witam mam 22lata 3mies temu urodziłam córkę przez cc miesiąc po dostałam krwotok który trwał 4tyg dostałam exacyl i cyklonamine ginekolog powidziala mi ze nnie raz sie tak dzieje zbadala mnie i powiedziala ze wszystko ok. Teraz dostałam miesiaczke którą jest dziwna na początku była sama brązowa wydzielina później małe plamienie a teraz gdy idę do wc wylewja się ze mnie takie glutki przy czym boli mnie podbrzusze trwa to już 20 dni . Proszę o pomoc nie mam jak wybrać się do ginekologa ponieważ córka nie chce z nikim zostać :( Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u gienekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.