Co oznacza taki wynik gastroskopii u 33-letniego mężczyzny

Witam. Miałem robioną gastroskopię. "w antrum śluzówka dyskretnie, plamiście zaczerwieniona, bez ubytków. Pobrano wycinki z antrum, but1" Rozpoznanie histopatologiczne: drobne fragmenty cewek gruczołowych. Materiał niediagnostyczny. Chciałbym się dowiedzieć jak mam rozumieć wynik histopatologiczny? Dziękuję za odpowiedź.

Szanowny Panie, materiał niediagnostyczny oznacza że mogło dojść do nieprawidłowego pobrania, utrwalenia lub wybarwienia materiału