Co oznacza taki wynik TK głowy 34-latki?

Dzień dobry. Wczoraj odebrałam wyniki TK głowy wyszło mi że mam w tylnym dole czaszkowym torbiel pajęczynówki o wymiarach 21×24×45 mm. Zostałam skierowana na to badanie ze wzgladuda to że źle widzę na prawe oko okulistyczne jest wszystko dobrze no i częste bóle głowy i migreny. Kolejna wizytę do neurologa mam dopiero za miesiąc powiem że się trochę zaniepokojłam. Proszę o opinię co mogę zrobić czy normalnie czekać na wizytę u lekarza

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Torbiel nie jest naglącym problemem. Radziłbym poczekać na wizytę do neurologa.