Co oznacza ten opis MR barku 34-latki?

Dzien dobry od jakiegos czasu boli mnie bark prawy robilam w firmie sprzatajacej przeciazylam ręke ortopeda kazal mi zrobic rezonans magnetyczny.Niewielka tendinopatia ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego z częściowym najpewniej śródścięgnistym (blisko górnej powierzchni) uszkodzeniem w tylnej części przyczepu. Niewielkie zmiany obrzękowe szpiku kostnego powierzchownie na pograniczu głowy i guzka większego kości ramiennej. Haczykowaty wyrostek barkowy łopatki z niewielką stenozą podbarkową. Poza tym prawidłowy obraz ścięgien stożka rotatorów i ścięgna głowy długiej bicepsa. Staw barkowo-obojczykowy bez istotnych zmian. Prawidłowy sygnał mięśni obręczy barkowej. Staw ramienno-łopatkowy bez istotnych zmian, nie wykazano ewidentnych cech uszkodzenia obrąbka stawowego. Nie wykazano zwiększonej ilości płynu w jamie stawowej i kaletkach okołostawowych. Co moze oznaczac

Pewnie przeforsowanie i naciągnięcie więzadeł przy pracy fizycznej ! Do rehabil , omówienia z Ortopedą Wskazane odciażenie, leki przeciwbólowe , przeciwzapalne OPIS MRI BARKU" rezonans magnetyczny. Niewielka tendinopatia ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego z częściowym najpewniej śródścięgnistym (blisko górnej powierzchni) uszkodzeniem w tylnej części przyczepu. Niewielkie zmiany obrzękowe szpiku kostnego powierzchownie na pograniczu głowy i guzka większego kości ramiennej. Haczykowaty wyrostek barkowy łopatki z niewielką stenozą podbarkową. Poza tym prawidłowy obraz ścięgien stożka rotatorów i ścięgna głowy długiej bicepsa. Staw barkowo-obojczykowy bez istotnych zmian. Prawidłowy sygnał mięśni obręczy barkowej. Staw ramienno-łopatkowy bez istotnych zmian, nie wykazano ewidentnych cech uszkodzenia obrąbka stawowego. Nie wykazano zwiększonej ilości płynu w jamie stawowej i kaletkach okołostawowych" Do pełnej konsultacji, leczenia, rehabilitacji Ważny pacjent, obciążenia, stan ogólny, tryb zycia, sen etc ...Pozdrawiam