Co oznacza uczucie guli w gardle u 25-latki?

Uczucie guli w gardle . czy może być związane z Hashimoto oraz praca w głośnym miejscu (klub, praca w nocy, większość czasu spedzona na krzyczeniu). Do tego wszystkiego zapchane zatoki.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję skonsultować się z lekarzem laryngologiem. Konieczne jest zbadanie. Ww. objawy mogą mieć również tło nerwicowe (tzw. globus histericus).