Co oznacza wynik badania na boreliozę u dziecka?

Zapytanie do lekarza chorób zakaźnych-pediatry. Dzień dobry, Wykonałam dziecku badania w kierunku boreliozy testem Western Blot: W klasie IgG wynik jest negatywny. W klasie IgM wynik jest graniczny (OspC Borrelia afzelii-intensywność 18, klasa ( ); Ospc Borrelia burgdorferi- intensywność 15, klasa ( ), Ospc Borrelia garinii-intensywność 15, klasa ( ), Ospc spielmanii-intensywność 13, klasa ( ). Co oznaczają te wyniki i do jakiego specjalisty powinnam się udać z dzieckiem? Do wykonania badań skłonił mnie zgłaszany przez dziecko 5-letni ból głowy (ból jest od 3 tygodni codziennie; był kleszcz bez rumienia w lipcu tego roku, ale i wcześniej również się zdarzały kleszcze), przy czym: tomograf głowy wyszedł ok, kontrola w poradni laryngologicznej oraz w poradni okulistycznej również nie wykazały możliwej przyczyny takiego stanu rzeczy. Wykonałam dziecku również test kału w kierunku pasożytów i również wynik ujemny. Bardzo proszę o jakieś wskazówki, co dalej robić przede wszystkim z tym wynikiem w kierunku boreliozy, ponieważ widzę, że lekarz pierwszego kontaktu nie bardzo jest w stanie mną pokierować. Zaznaczę tylko, że miałam już skierowanie do szpitala na oddział neurologiczny, ale właśnie po wykonaniu tomografu i badaniu neurologicznym uznano, że gdzie indziej należy szukać przyczyny. Z góry dziękuję za odpowiedź,

Jeżeli by doszło do zakażenia w lipcu to powinny sie już pojawić przeciwciała w klasie IgG . Same IgM często wychodzą fałszywie dodatnio. Jednak diagnozowanie dziecka przez internet ...tak nie wolno. Prosze porozmawiać z zakaźnikiem dziecięcym,