Co oznacza wynik fosfatazy alkanicznej przy antykoncepcji hormonalnej?

Proszę o interpretacje wyników: Fosfataza alkaniczna Alp 133 dopuszczlne (35-104); Aspat 70dopuszczlne (0-35); alat 105dopuszczlne (0-35). Przez 3 dni brałam tabletki antykoncepcyjne pozostałe wyniki wszystkie w normie.Co to moze oznaczac?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest Diagnostyka przede wszystkim wy kierunku chorób wątroby w tym Wirusowych. Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego