Co oznacza wynik MR 50-latki?

Witam Uprzejmie proszę o interpretację mojego badania rezonansu magnetycznego. Zmiany zwyrodnieniowe krążków mk. z obniżeniem ich sygnalu. Na poziomie L2/L3 lewoboczna wypuklina krążka mk. częściowo zweza otwór miedzykregowy. Na poziomieL3/L4 boczne uwypulenie krążka mk. częściowo zweza otwory miedzykregowe. Zmiany zwyrodnieniowe blaszek granicznych trzonow. Na poziomieL4/L5 centralno boczna wypuklina krążka mk. częściowo zweza otwory mk., wewnatrzkanalowo przylega do lewego korzenia nerwu. Zmiany zwyrodnieniowe blaszek granicznych trzonow z przepuklina dotrzowa kręgu L4. Na poziomieL5/S1 centralna przepuklina krążka mk. uciska na worek oponowy, modeluje korzenie nerwów. Zmiany zwyrodnieniowe obrzęków blaszek granicznych trzonow. Stożek rdzenia o prawidłowym sygnale. Mam 50 lat kobieta, dolegliwości napadowe bóle z utratą świadomości, pralizujacy ból, ból prawej nogi, biodro do stopy, dretwienie prawej ręki. Ciągły ból w plecach, atak jednak zaczyna się od ostrego, duszacego bólu w klatce piersiowej. Każda moja wizyta u lekarza to podejrzenie zawału. Bóle, głowy, zawroty, i teraz często pogarsza mi się wzrok, a po czasie widzę lepiej. Moja prawa dłoń robi się biała, w ręcznie jakby była pozbawiona krwi i nie mam w niej czucia taki bezwlad, po kilku minutach wszystko się cofa. Nigdy nie chorował, wszystko zaczęło się gdy wichlam nogę z przemieszczeniem w maju 2018 i po trzech tygodniach od mówiła dalszego leczenia. Do bólu kręgosłupa musiałam przywyknac, bo lekarze rozkładali ręce. 25 lat temu rozpoznano złamanie kompresję kręgosłupa. Proszę mi powiedzieć co mi grozi, czy mogę pracować fizycznie. Jak ma wyglądać moje dalsze leczenie. Pozdrawiam

. Do pełnej konsultacji neurologicznej, Opbjawy zgłaszane dotyczą całego kregosłupa! takze odcinka szyjnego i piersiowego Jaka praca ? osteoporoza, urazy ?? stan obecny ??? ważny Pacjent; badanie; ważne objawy, pełny wywiad, obciążenia chorobowe, stosowane leki, tryb życia, nastrój ... ewentualnie do dalszych badań, Miała Pani badanie kregosłupa lędźwiowo-krzyżowego; za pomoca MRI rezonansu magnetycznego. OPIS: " Zmiany zwyrodnieniowe krążków mk. z obniżeniem ich sygnalu. Na poziomie L2/L3 lewoboczna wypuklina krążka mk. częściowo zweza otwór miedzykregowy. Na poziomieL3/L4 boczne uwypulenie krążka mk. częściowo zweza otwory miedzykregowe. Zmiany zwyrodnieniowe blaszek granicznych trzonow. Na poziomieL4/L5 centralno boczna wypuklina krążka mk. częściowo zweza otwory mk., wewnatrzkanalowo przylega do lewego korzenia nerwu. Zmiany zwyrodnieniowe blaszek granicznych trzonow z przepuklina dotrzowa kręgu L4. Na poziomieL5/S1 centralna przepuklina krążka mk. uciska na worek oponowy, modeluje korzenie nerwów. Zmiany zwyrodnieniowe obrzęków blaszek granicznych trzonow. Stożek rdzenia o prawidłowym sygnale. "
"Mam 50 lat kobieta, dolegliwości napadowe bóle z utratą świadomości, paralizujacy ból, ból prawej nogi, biodro do stopy, dretwienie prawej ręki. Ciągły ból w plecach, atak jednak zaczyna się od ostrego, duszacego bólu w klatce piersiowej. Każda moja wizyta u lekarza to podejrzenie zawału. Bóle, głowy, zawroty, i teraz często pogarsza mi się wzrok, a po czasie widzę lepiej. Moja prawa dłoń robi się biała, w ręcznie jakby była pozbawiona krwi i nie mam w niej czucia taki bezwlad, po kilku minutach wszystko się cofa. Nigdy nie chorowałam, wszystko zaczęło się gdy wichlam nogę z przemieszczeniem w maju 2018 i po trzech tygodniach odmówiłam dalszego leczenia. Do bólu kręgosłupa musiałam przywyknac, bo lekarze rozkładali ręce. 25 lat temu rozpoznano złamanie kompresję kręgosłupa " ; MRI OPIS : do interpretacji klinicznej; do omówienia z Lekarzem kierującym . Pozdrawiam