Co oznacza wynik USG piersi 35-latki?

Witam, mam 35 lat, robiłam usg piersi (tak po prostu, aby sprawdzić czy wszystko ok) i wynik badania chyba nie jest zbyt dobry. W opisie mam w lewej piersi trzy lite zmiany z unaczynieniem( ok 6x5mm, ok 7 mm i o nieregularnym obrysie 14x8mm), na pograniczu dołu pachowego na wysokości jednej ze zmian, pojedynczy węzeł chłonny ok 13x6mm oraz w prawym sutku trzy torbiele do 4mm. Lekarz, który robił usg stwierdził, że konieczna jest biopsja, ale niestety niczego więcej nie wytłumaczył. Dodam, że biorę tabletki antykoncepcyjne, a jeżeli chodzi o historie rodzinne, Mama mojego Dziadzia od strony Mamy miała raka piersi. Czy mam się czym martwić? Mam umówioną wizytę u ginekologa, ale niestety dopiero za tydzień, a przez nerwy nie mogę spać po nocach. Proszę o pomoc.

Konieczna jest biopsja zmian litych, niestety trzeba to zrobić z uwagi na możliwy potencjał onkologiczny tych zmian. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.