Co oznacza wypadanie włosów i brak apetytu?

Witam. Mam problem. Zaczęło się od strasznego wypadania włosów. Potem miesiączki zaczęły być strasznie bolesne i obfite. Każde jedzenie nawet lekkostrawne powoduje u mnie wzdęcia. Bagatelizowalam te objawy ale teraz nagle zaczęłam być strasznie zmęczona i osłabiona. Nie chce mi się jesc. Nic mi nie smakuje nawet jak już w cos siebie w muszę. Mój stan psychiczny tez się pogorszył, tak jakbym nagle dostała depresji.bylam już w szpitalu i u ginekologa. W szpitalu wysylaja do psychiatry po krótkim wywiadzie, a ginekolog podejrzewa problemy hormonalne. Proszę o pomoc czy te objawy mogą być czymś więcej niż depresja?

Dzień dobry, myślę, że warto udać się do psychiatry, aby mógł zdiagnozować problem psychiczny lub go wykluczył. Jeżeli to depresja, potrzebuje Pani pomocy.
Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami, małżeństwami i grupami w Warszawie, tel. 692 13 99 40, http://subteno.warszawa.pl