Co oznacza wysypka na stopie?

Witam, zauważyłem dziwną wysypkę na wierzchu lewej stopy, czerwone, nieswędzące plamki, czy to może być zwykłe otarcie czy powód do niepokoju ? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Niestety bez możliwości obejrzenia zmian, nie mogę nic napisać. proszę iść do swojego lekarza rodzinnego jeśli zmiana pana niepokoją. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.