Co oznacza zmęczenie nóg po przespanej nocy?

od bardzo długiego czasu codziennie rano gdy się budze moje nogi są zmęczone jakbym przebiegł 10 km lub cały dzien chodził, stan ten utrzymuje się az do wieczora nawet jak siedze z nogami postawionymi wyżej itp. nie robię nóg na siłowni przez to, wiec przemęczenie odpada. Jaki lekarz pomoze? co to moze byc?

Proponuję przemyśleć sprawę aktywności aerobowej. Możliwe, że nie dostarcza Pan odpowiedniej ilości długotrwałego, spokojnego ruchu (min. 2-3 razy w tyg. ok. godz.). Inną przyczyną mogą być problemy z minerałami np. potas, magnez, selen lub witamina D3. Warto skonsultować się z fizjoterapeutą. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki