Mężczyzna , 31 lat Witam jesli ktos zdiagnozuje moje dolegliwosci to wreczę osobiscie nobla.a wiec od 4 lat czuje sie ciągle zmeczony, moje cisnienie to 97 na 52 / 60 cały czas niskie, szczypią mnie oczy i powieki sa czerwone,świąd jednostronny gardla w okolicach migdałka i ucha, zapchany nos bez kataru,suche śluzówki,czerwone piekące wysypki pod skórą/nie wystają, ktorę pojawiają się w różnych momentach,plamy czerwone na twarzy,głowie/łupież.poty/zimnonciepłe uczucie przepływu krwi po całym ciele.Dretwienie dłoni
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Dermatologia – Jeśli złość sprawia, że stajesz się blady, wściekłość z kolei powoduje, że twoja twarz oblewa się czerwienią, z powodu zimna zaś siniejesz, to takie zmiany barwy skóry są zasadne i łatwo wytłumaczalne. Gdy jednak ni stąd, ni zowąd na skórze pojawiają się czerwone plamy lub inne zmiany, mogą one być zapowiedzią rozmaitych chorób.
  • Łupież – Łupież to choroba skóry głowy polegająca na łuszczeniu naskórka. Łuszczenie się zrogowaciałej warstwy naskórka jest procesem, który zazwyczaj nie powinien niepokoić. Łupież nie jest ani zaraźliwy, ani groźny, choć może stanowić problem natury estetycznej.