Co oznaczają bóle brzucha i problemy z oddychaniem?

Witam proszę o pomoc zrobiłem morfologie krwi razem z rozmazem ponieważ od dwóch dni nie mogę wytrzymać na bóle brzucha żołądka i mam problemy z oddychaniem i omdlenia wyniki wyszły takie podaję te podwyższone leukocyty 14,8 norma 10 Neutrofile 8,71 norma 7 Limfocyty 4,07norma 3,50 Monocyty 1,56norma 1,00 Monocyty 10,5% norma 10% Gran. Kwasochlonne 6% norma 5% dodam że gastroskopia i wynik wymazu z gardła będę miał robione w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam i dziękuję

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję pilnie udać się do chirurga ogólnego w celu dokładnej oceny Pana stanu klinicznego i poszerzenia niezbędnej diagnostyki oraz ew. leczenia.