Co oznaczają bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym?

Witam. Mam 27 lat. Od około roku odczuwam bóle kręgosłupa, odcinek lędźwiowy. Od trzech tygodni ból znacząco przybrał na sile. Mam problemy z poruszaniem się, z leżeniem i siedzeniem. O schylaniu się nie ma mowy. Przyjmuję Ketonal forte dwa razy dziennie i sirdulud, pół tabletki na noc. Mimo wdrożonego leczenia nie ma żadnej poprawy. Stąd moje pytanie. Co mogę dalej z tym zrobić? Lekarz nie zlecił żadnych badań-leki wypisane po wywiadzie i "macaniu" kręgosłupa.

Witam serdecznie,

Konieczna konsultacja z lekarzem neurologiem lub neurochirurgiem celem ustalenia przyczyny dolegliwości i dalszego postępowania.

Pozdrawiam.