Mężczyzna , 31 lat witam od dobrych paru lat mam przyplywy goraca na ciele,wyglada to tak ze naplywa uderzenie goraca i zaraz odpływa,(takimi falami) mam bardzo czerwone usta ktore pieką,czerwone powieki i oczy pieką,suchy i zarkany nos bez kataru,pieczenie lewej dloni,czerwone wysypki na brzuchu wyglada to jak czerwoje kropeczki pod skurą,świad jednostronny gardla i ucha w srodku..nie bylem tylko u kardiologa i endokrynologa reszte zwiedzilem z 30 razy, tarczyca ok,tylko cisnienie niskie i 230 cholesterol..Pomocy
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Lek. Aleksandra Witkowska 79
Lek. Aleksandra Witkowska Stażysta/Rezydent, Warszawa
Edytuj odpowiedź

Z poziomu portalu internetowego trudno będzie Panu pomóc.
Niezbędna jest na pewno diagnostyka problemu aż do postawienia rozpoznania.
Czy był Pan u reumatologa - on mógłby pomóc ustalić rozpoznanie.

pozdrawiam,
lek. A.Witkowska

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Choroby zakaźne i pasożytnicze – Choroby zakaźne stanowią duże zagrożenie, zwłaszcza dla dzieci. Niektóre z chorób objęte są obowiązkowymi szczepieniami. Choroby zakaźne to inaczej choroby infekcyjne. Następstwem zakażenia jest złamanie bariery ochronnej, czyli odporności organizmu.
  • Dermatologia – Jeśli złość sprawia, że stajesz się blady, wściekłość z kolei powoduje, że twoja twarz oblewa się czerwienią, z powodu zimna zaś siniejesz, to takie zmiany barwy skóry są zasadne i łatwo wytłumaczalne. Gdy jednak ni stąd, ni zowąd na skórze pojawiają się czerwone plamy lub inne zmiany, mogą one być zapowiedzią rozmaitych chorób.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: