Co oznaczają nagłe przypływy gorąca na ciele?

witam od dobrych paru lat mam przyplywy goraca na ciele,wyglada to tak ze naplywa uderzenie goraca i zaraz odpływa,(takimi falami) mam bardzo czerwone usta ktore pieką,czerwone powieki i oczy pieką,suchy i zarkany nos bez kataru,pieczenie lewej dloni,czerwone wysypki na brzuchu wyglada to jak czerwoje kropeczki pod skurą,świad jednostronny gardla i ucha w srodku..nie bylem tylko u kardiologa i endokrynologa reszte zwiedzilem z 30 razy, tarczyca ok,tylko cisnienie niskie i 230 cholesterol..Pomocy

Z poziomu portalu internetowego trudno będzie Panu pomóc.
Niezbędna jest na pewno diagnostyka problemu aż do postawienia rozpoznania.
Czy był Pan u reumatologa - on mógłby pomóc ustalić rozpoznanie.

pozdrawiam,
lek. A.Witkowska

Bez wykonania badań, bez przeprowadzenia dokładnego wywiadu z pacjentem nikt nie jest w stanie postawić diagnozy, należy udać się na konsultację do lekarza poz i on skieruje jeśli będzie potrzeba do dalszych specjalistów.