Co oznaczają widoczne grupy tyreocytów w układzie drobnopęcherzykowych?

Guz na tarczycy.Witam proszę o interpretację wyników.Opis usg:Guz na prawym placie tarczycy 20x20x48mm,dobrze odgraniczony,hypoechogeniczny,echoniejednorodny. wykaz.bogate unaczynienie typu 3/4. Wynik biobsji to:matriał cytologiczny częściowo zatarty przez krew.Widoczne grupy tyreocytow w ukł.drobnopęcherzykowych nie wykazują atypii.Obecne są skupienia koloidu.Materiał odpowiada bliżej nieokreślonej zmianie pęcherzykowej kat.3. Wizytę mam dopiero na 21 lutego a nic z tych wynikow nierozumiem

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne dalsze obserwacja i lub ewentualne rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa