Co oznaczają wyniki badania TSH, Ft3, ft4?

Witam, mam 23 lata. 16 dni spóźnia mi się miesiączka, wykonałam badanie hcg, które nie wykazało ciąży. Dodatkowo zrobiłam morfologię i badania TSH, FT3 i FT4, aby wykluczyć zaburzenia miesiączkowania w związku z problemami z tarczycą. Od kilku dni odczuwam ciągnięcie w pochwie, a wcześniej krótkotrwały, kłujący ból zlokalizowany w okolicach lewego jajnika. Wizytę u ginekologa mam dopiero 7 lutego. Jakie mogą być tego przyczyny? Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być objawy infekcji lub torbieli jajnika. Konieczna jest wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam