Co powoduje ból na wysokości pasa?

Witam. Około pół roku temu miałam stwierdzoną sklerotyzację podchrzęstną w lewym kolanie na podstawie badania RTG. Około dwóch lat temu stwierdzono zapalenie kaletek maziowych w prawym biodrze, ostatnio ono również szwankuje. Ból pojawia się najczęściej na wysokości pasa z tyłu i promieniuje niżej. Inne objawy, to bóle pozostałych stawów, szczególnie między stopami a dużymi palcami, łokci, często promieniuje do mięśni, wykrzywia palce rąk. Morfologia jest w porządku, rf ujemne, boreliozy brak.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u ortopedy z RTG stawów biodrowych oraz reumatologa.
Pozdrawiam