Co powoduje ból pleców?

Ból pleców po przeprowadzce Od kiedy przeprowadziliśmy sie na nowe mieszkanie zaczęły mnie boleć plecy, myslalem ze to kwestia złego doboru materaca, wiec probowalismy i twardsze i miękie i sprezynowe i piankowe i lateksowe ogolnie ponad 7 modeli i nic, na kanapie to samo, czym spowodowany jest ból pleców który się pojawił u mnie ?? sa to bole zarówno w ledzwiach jak i w górnej czesci kręgosłupa. dostałem odpowiedź jednak musze sprostować że od przeprowadzki minął rok czasu

Witam serdecznie. Opis dolegliwości w połączeniu z wywiadem może wskazywać na obecność zmian o charakterze przeciążeniowym. Aby mieć pewność warto wykonać badania obrazowe. Dopiero ich wynik może rokować co do dalszego postępowania.