Co powoduje bóle brzucha po siedzeniu?

Witam, od pewnego czasu zaczęłam nowa prace w trybie siedzącym i pojawiły sie dziwne objawy podczas długiego siedzenia w sumie wystarcza 2h żebym już je miała a mianowicie okropny ból brzucha tak jak by skorcze dodatkowo puchnie mi brzuch jak balon nie mogę go wciągnąć, jak by ktoś mnie nadmuchal nadmierne gazy i problemy z wypróżnieniem. Cieżko mi funkcjonować p.s lekarz wykluczył powiązania z dyskopatia w odc. piersiowym kręgosłupa. Co to może być?! Pomocy

Pozdrawiam,
Paulina Roziewska
http://dietetyka-medyczna.pl/

Witam serdecznie,

wielu moich pacjentów miewa podobne dolegliwości i jest to związane z siedzącym trybem pracy. Proszę częściej wstawać od biurka a po pracy zapisać się na fitness, siłownię itp.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk