Co powoduje zmęczenie po utracie świadomości?

Witam. Bardzo potrzebuje pomocy,odchodzę od zmysłów. Miesiąc temu pogotowie zabrało mnie z pracy,straciłam przytomność przed komputerem. Do momentu przyjazdu pogotowia byłam zimna,miałam trudność z mówieniem.Badania wyszły dobrze,tomografia również. Po trzech tygodniach dwa razy zasłabłam do dziś czuję mrowienie w kończynach, dreszcze takie ,,rozdrażnienie" w środku organizmu,nudności przez cały dzień,ból głowy, kłucie w klatce-ECHO serca wyszło super. Nie wiem co robić, strasznie się męcze.

Lek. Katarzyna Szymczak

Morfologia? Tsh? Glukoza? Tomografia głowy? RTG klatki piersiowej? Wskazana dalsza diagnostyka. Silne stresy?