Co robić po lekkim porażeniu prądem?

Poraził mnie prąd w zeszłą noc od kuchenki w rękę. Od tego czasu minęło 12 h i czuje delikatne mrowienie w ręku. czy jest się czym matwić? Czy przejdzie samo?
KOBIETA, 24 LAT 11 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Wskazana wizyta stacjonarna ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu lub rodzinnym w celu diagnostyki poprzez dokładnego zebranego wywiadu oraz badania fizykalnego połączoną z badaniem EKG.

Lekarz po wykonaniu niezbędnych czynnościach zleci odpowiednie zalecenia.

Pozdrawiam