Co znaczy asymetryczne naczynie, prawdopodobnie od gałęzi ciemieniowo-potylicznej t.tylnej mózgu?

Dzień dobry, jestem po badaniu Angio MR naczyń mózgowych. Na wyniku napisano: 'W płacie potylicznym lewym, na pograniczu z lewą półkulą móżdżku asymetryczne naczynie, prawdopodobnie od gałęzi ciemieniowo-potylicznej t.tylnej mózgu po stronie L- artefakt lub wariant anatomiczny. Poza tym naczynia tętnicze mózgowia w obrazie angio-MR bez cech patologii. WN. Wskazany MR głowy ze środkiem kontrastowym.' Moje pytanie - Czy jest jakiś powód do niepokoju by udać się jak najszybciej na wskazane badanie

Witam!
W jakim celu było wykonane badanie angio-MR, muszą być jakieś dolegliwości!
Opis dodatkowego, asymetrycznego naczynia zazwyczaj jest traktowany jako anomalia rozwojowa - taka ciekawostka (odkrywa się to przypadkowo). Wasi specjaliści od badań obrazowych sugerują rozszerzenie diagnostyki, no i dobrze!
Z poważaniem
W. Łuczkowski