Co znaczy ten wynik BHCG w siódmym tygodniu?

Witam Jestem w 7 tygodniu ciąży, w sobotę robiłam hcg i wyszło 7300, i powtórzyłam w czwartek 10400. Nie jestem pewna czy to nie za niski przyrost po 5 dniach. Na pierwszym usg byłam 2 tygodnie temu i było widać pęcherzyk, i wszystko wyglądało ok, ale martwi mnie ten niski przyrost, czy mimo wszystko powinno być wszystko ok z dzidzią?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje dla pewności udac sie ponownie do lekarza ginekologa.