Co zrobić w przypadku takiego paraliżu sennego?

od ponad 2 lat mam paralize, ale daje rade z tym żyć. Od jakiegoś tygodnia mam paraliz, ze ktoś zawiązuje mi sznur na szyji i zaczyna mnie dusić oraz gwałcić od tylu. Ciagle ten sam paraliż. Budzę się z płaczem, nie mogę później zasnac. Czy powinnam się z tym gdzieś udać?

Mgr Anna Byczko Psychologia

Szanowna Pani,

W celu poznania źródeł Pani lęku i powtarzających się schematów pojawiających się we śnie, zachęcam do konsultacji z psychoterapeutą.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego