Cykle bezowulacyjne po tabletkach antykoncepcyjnych

Witam spawa ma sie tak w lipcu odstawiłam tabletki anty bo chcemy mieć 2 dziecko.I tak do tej pory nic,śluz mam wręcz książkowy inne symptomy zwiastujące owulacje też testy owu wychodzą pozytywne.Miesiaczki regularne po 31dni.Byłam u gin w 13 dniu cyklu i nic tam sie nie działo mówił ,że cienko to widzi ale nic nie zlecił kazał działać wygląda na to,że mam cykle bezowulacyjne ale czy to po tabletkach dodam,że mam lekko nadwagę czy to to może być problemem.Nadal walczę z waga z 1 ciąży.

Renata GrzechociĹska

Witam
Trudno się ustosunkować do Pani pytania. Zastanawiam się na jakiej podstawie lekarz uznał, że "cienko to widzi". Testy owulacyjne wychodzą pozytywnie, co może świadczyć, że jednak ta owulacja u Pani występuje. Cykle bezowulacyjne mogą wystąpić po tabletkach antykoncepcyjnych. Nadwaga również może przyczyniać się do występowania takich cykli. Jedyne co pozostaje mi doradzić, to próbować zajść w ciążę.
Pozdrawiam