Czego objawem mogą być te wszystkie dolegliwości?

Dzień dobry . Od 2miesiecy dokucza mi straszny bol głowy , sztywnienie karku , ogólne zmęczenie organizmu , rozdrażnienie , brak koncentracji , a ostatnio doszło do tego straszne kłucie w klatce o ersiowej podczas wykonywania jakiejkolwiek czynności. W obecnej chwili nie moge zarejestrować się do lekarza , wszystko przez teleporade . Udało mi się wykonać badania krwi które wyszły dobrze . Dostałam również skierowanie do neurologa ale wizyta dopiero na poczatku grudnia , nie wiem co może być przyczyną , dodam iż bole które mi towarzyszą zaczęły się 16sierpnia , 15 sierpnia była przepiękna pogoda wiec wybraliśmy się rodzina na plażę , na słońcu posiedzialam może z 4godz następnego dnia nie miałam już na nic siły , wymiotowałam przez 3dni od tego momentu dolegają mi powyżej wymienione dolegliwości . Proszę pomóżcie

Witam Panią, proponuję jak najszybszy kontakt z psychoterapeutą, z którym omówi Pani swoje doznania psychiczne i fizyczne. Przy ścisłej współpracy z nim, prawdopodobnie będzie Pani mogła rozwiązać swoje problemy. Pozdrawiam