Czerwona i swędząca wysypka na żołędzi po stosunku z nieznajomą

Po kilku tygodniach od stosunku z nieznajomą bez zabezpieczenia pojawiła się niewielka swędząca czerwona wysypka na żołędziu. Oddaje też częściej mocz(nie piecze podczas oddawania). Natomiast po siusianiu kapie jeszcze chwilę. Lekarz POZ zapisał mi Triderm. Stosuję 3 dzień. Po posmarowaniu i później odczuwam silne pieczenie. Kiedy powinienem zauważyć poprawę? Czy odstawić tę maść? Co to może być? Mam też skierowanie na badanie w kierunku kiły i zalecenie badania hiv. Czy jeszcze jakieś zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.