Czerwone lub sine pięty u 21-latki

Witam od jakiegoś czasu mam problem z piętami są one czerwone a gdy jest zimno robią się sine czasami tez odczuwam delikatny ból byłam u wielu lekarzy ale zaden nie potrafi podac prawidlowej diagnozy przyznam ze uprzykrza mi to normalne funkcjonowanie poniewaz jest to nie estetyczne pije duzo wody zmienilam tez diete ale zero rezultatow na jednej ze stóp jest tak jakby babel ktory czasami jest przerzoczysty a czasami w kolorze czerwono sinym bardzo prosze o poradę. dziekuje

Witam! Być może opisane zmiany związane są z zakażeniem grzybiczym lub reakcją alergiczną, Sugeruję wizytę u dermatologa który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę.