Czerwony bąbel na skórze głowy

Witam! Mam pewien problem, mianowicie po pobycie w szpitalu na skórze głowy powstał mi miękki czerwony bąbel. Gdy go mocniej dotknęłam z niego wypłynęła krew w bardzo dużych ilościach. Później bolała mnie cała okolica guzka. Co to może być? Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi, sprawdzałam czy to nie jest naczyniak, ale żaden opis nie pasuje do tego co ja mam. Proszę o Pomoc!

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmiany ciężko postawić diagnozę, konieczna jest wizyta u lekarza, dermatologa lub chirurga.
Pozdrawiam