Część opisu wyniku mammografii

witam serdecznie.Wlasnie odebralam wynik mamografi i troche sie niepokoje poniewaz rozni sie od poprzednich.Czesc opisu;skupiska mikrozwapnien z zageszczonym obrazem.Doly pachowe z cieniami wezlow chlonych. dziekuje za odpowiedz.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, na pewno powstałe zmiany trzeba obserwować i może być wskazana wcześniejsza mammografia (za rok). Dodatkowo można spróbować wykonać badanie USG. Proszę także o konsultację z lekarzem rodzinnym i ewentualnie chirurgiem onkologiem. Pozdrawiam