Częste picie herbaty

Witam dziennie pije po 7 herbat od roku czy to niezdrowa jest to herbata saga

Witam serdecznie,

Zdecydowanie zalecam ograniczenie czarnej herbaty. Pije Pani jej zbyt dużo. Czarna herbata przyczynia się do zatrzymania wody w organizmie oraz pita w nadmiarze zmniejsza przyswajalność niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu składników.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk