Czy ba pewno mam się szczepić?

Witam, Mam 70 lat. 25.03.2021 byłam zaszczepiona pierwsza dawka Pfizera. 3.04.2021 dostałam zapalenia płuc,byłam leczona antybiotykiem. 13.04.2021 pogotowie Przewiozło mnie do szpitala- stwierdzono zator tętnicy płucnej. Przyjmuje obecnie Xarelto i Enterol. Jestem obecnie w domu jestem osłabiona. 29.04.2021 mam wyznaczony termin drugiego szczepienia. Czy mam się szczepić?? Pozdrawiam Ewa.

Antoni Leja

Najrozsądniej było by pójść na kwalifikację do szczepienia drugą dawką i przekazać te same informacje co tutaj lekarzowi kwalifikującemu do szczepienia.